середа, 3 вересня 2014 р.

Практичне заняття "Вивчення англійської мови на основі онлайн курсу "Аnglijskij123""


ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ОНЛАЙН – ПРОСТО!
Зараз в Інтернеті є ну дуже багато ресурсів, які допоможуть вам в самостійному вивченні англійської.
Питанням з чого почати та що потрібно для самостійного вивчення англійської онлайн і присвячена ця стаття.
Перш за все, важливо одразу визначитись з наступними ключовими питаннями.
По-перше, для чого вам потрібна англійська? Ви будете спілкуватися з друзями з-закордону, можливо ви просто хочете читати цікаві тексти і дивитись англомовні фільми чи вам вистачить володіння глобалійською (спрощена форма англійської)? Або ви плануєте виїхати закордон? Визначтеся чи дійсно вам це потрібно і якого рівня англійська є вашою метою.
По-друге, скільки свого власного часу ви можете виділити на вивчення англійської? Дуже важливо щоб заняття англійською стали вашою звичкою і ви отримували від них задоволення. Адже, якщо вивчати мову як в школі – один-два уроки на тиждень під час яких можна просто побути присутнім, то ефекту не буде. Якщо припинити заняття на деякий час, то можна втратити частину досягнутого прогресу у вивченні.  Тут все просто – чим більш займаєтесь і докладаєте зусиль, тим сильніший ефект, і навпаки.
По-третє, яким рівнем англійської ви володієте? Дізнатись це можна на спеціальних сайтах. Пройшовши тести на них, ви зможете встановити свій рівень знання англійською.
Після визначення з рівнем, вам стане більш менш зрозуміло з чого почати. Адже на багатьох сайтах уроки англійської та матеріали до них розподілені по рівням володіння цією мовою.
Якщо ви вирішили вивчити англійську, тоді ласкаво просимо до нашої бібліотеки.
На базі книгозбірні проходить безкоштовний курс англійської мови який має назву Anglijskij123.  Даний курс є єдиним повністю інтерактивним і мультимедійним онлайн-підручником англійської мови. Він орієнтований на учнів з різним рівнем мовних навичок. Звідси поділ курсу на чотири рівні. Всі вони призначені для молоді та дорослих, які ще не говорять вільно англійською, або ж бажають покращити свої навички.
Учасники курсу самостійно обирають напрямок навчання. Для розвитку слухання, вимови, збагачення словникового запасу та вивчення граматики існує ряд вправ які здатні сприяти розвитку здібностей людини.
Що ж, все дуже просто: величезне бажання, трохи часу для постійних занять і результат не за горами. Єдине, про що хочеться застерегти - вивчення без якоїсь цілі надто швидко набридає. Визначте для себе, як ви будете використовувати англійську. Хай це буде онлайн спілкування чи професійна самоосвіта, або просто приємне читання книг англійською. Важливо постійно застосовувати свої навички і знання англійської. Окрім того, це так приємно відчувати свій прогрес! 
                                                Натхнення вам і терпіння!


Немає коментарів:

Дописати коментар