понеділок, 10 листопада 2014 р.

Юридична консультація "Кримінальна відповідальність неповнолітніх"Підліток і злочин – речі, начебто, несумісні. Статистика, проте, засвідчує протилежне: усе частіше спокусі скоєння злочину піддаються неповнолітні особи, які навіть не усвідомлюють серйозності наслідків від своїх дій. Однією з головних причин цього є те, що молоді люди ще не бачать тої чіткої межі між дитячими пустощами та злочинною діяльністю.
Проблема відсутності у підлітків елементарних знань про можливу відповідальність за неправомірні дії, стурбувала і працівників нашої бібліотеки. Саме тому для читачів відділу обслуговування учнів 5-11 класів було проведено правову консультацію «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Бібліотекар Леся Федчина надала школярам інформацію про те, з якого віку особа може нести кримінальну відповідальність за скоєння того чи іншого злодіяння, а також про види покарань, які застосовуються проти правопорушників.
Для того, щоби підлітки до кінця усвідомили усю важливість та серйозність даної теми, бібліотекар на завершення зачитала вислів давньогрецького філософа Демокріта: «Не із страху, але із почуття обов`язку потрібно утримуватися від поганих вчинків».

Немає коментарів:

Дописати коментар