неділя, 23 листопада 2014 р.

Бесіда « Інтернет-ігри: забава, чи залежність»

«Цей світ чудовий,
Але не забути мені повернутися»

Брати Стругацькі
   
Віртуальний світ у своєму різноманітті пропонує розваги для користувачів будь-якого віку. Особливо вражає асортимент комп`ютерних ігор, які є доступними усім і кожному, причому абсолютно безкоштовно.  Для одних дітей, віртуальні забави – це хоббі, для інших – справжня проблема. Доведено, що інтернет-ігри викликають звикання, подібне до наркотичного: зникає цікавість до реального життя, дитина відчуває роздратування, якщо не може зайти в мережу та продовжити гру.
         З метою запобігання інтернет-залежності серед читацької аудиторії ОБД, 23 листопада працівниками сектору інформаційних технологій та електронних ресурсів, проведено бесіду на тему: « Інтернет-ігри: забава, чи залежність». Учасники заходу переглянули відеоматеріал «Комп`ютерні ігри онлайн: таємна небезпека». Даний матеріал містив документальні свідчення наслідків комп`ютерної залежності у дітей та підлітків.

         Працівниця бібліотеки Оксана Шлапак іще раз нагадала юним користувачам про те, що віртуальна гра – це спосіб розважитись і не більше! Вона також закликала учасників бесіди переходити «від мишки до книжки», адже читання - це найбільш безпечний спосіб здобуття знань, а також неймовірно корисне та цікаве заняття. На згадку про цю повчальну бесіду, учасникам було роздано буклети-пам`ятки, які містять багато корисних порад для любителів віртуальних розваг.


Немає коментарів:

Дописати коментар