середа, 14 січня 2015 р.

Бесіда «Правила безпеки при роботі за комп’ютером»

    Сьогодні важко уявити собі життя без комп'ютерів. Комп'ютер допомагає всім. З ним можна і відпочити, і пограти улюблену гру. Без комп'ютера не відбулося б технічного прогресу, але попри все думати, творити здатна тільки людина. А комп’ютер, навіть якщо він найскладніший та найсучасніший, тільки виконує те, що наказує йому людина. Щоправда, комп’ютер – блискучий виконавець! За одну секунду він робить від сотень тисяч до мільярда операцій. За кілька годин він здатен виконати стільки розрахунків, скільки не подужає гарний математик за все своє життя.
Робота за комп’ютером досить цікава, і багато хто вже переконався у цьому особисто. Завдяки комп’ютерам ви відкриваєте для себе не тільки нові ігри, розваги, але й вікно у величезний світ інтернету, у світ створення віртуальних зображень, текстів, різноманітних математичних обчислень. Але водночас ви повинні розуміти, що комп’ютер – це не тільки цікава гра, а й необхідний інструмент для працівників багатьох професій, наприклад: секретаря, діловода, бібліотекаря, видавця, модельєра, лікаря, продавця, дизайнера тощо. У наш час майже кожна професія потребує вміння володіти комп’ютером. Вам вже, мабуть, хочеться швидше сісти за комп’ютери? Треба трішки зачекати. Комп’ютер – це не іграшка, а серйозний інструмент. Спочатку треба навчитися ним користуватися, щоб не завдати шкоди ні собі, ні своєму електронному другові. Про те, як навчити комп’ютер працювати для вас, ми і будемо дізнаватись у ході навчання.
Отож, ви вже знаєте, що для того аби почуватись комфортно в сучасному світі, вам просто необхідно вміти користуватись комп’ютером. І ким би ви не стали в майбутньому, знання набуті на заняттях обов'язково знадобляться кожному з вас.


Немає коментарів:

Дописати коментар