Відгуки/Отзывы


Інна Гаврон 24 січня 2017 р. о 11:32


В Тернопільську обласну бібліотеку для дітей я, Гаврон  Інна прийшла, коли мені було 6 років. З того часу я, четверо моїх сестер та брат є активними користувачами цієї книгозбірні. Дві мої сестрички, Уляна і Мар’яна, часто беруть різні книги як за шкільною програмою, так і для дозвілля. В бібліотеці регулярно поповнюється фонд новими книгами сучасних авторів. Також ми приймаємо активну участь в масових заходах. Цікавими та корисними  для нас є заходи, які проходять в рамках проекту «Поглянь у майбутнє». Нещодавно мої сестри Уляна і Мар’яна стали учасниками правової гри  «Права дитини: як я їх розумію». В ході гри вони повторили та вивчили нові права та обовязки, якими мають право користуватися. Я ж в свою чергу була учасницею відеоконференції «Права людини в сучасному світі». В результаті всі присутні дійшли спільної думки, що усі права людини є однаково важливі і відстоювати їх потрібно як на державному, так і на суспільному рівні.
Це дуже добре, що у нас в Тернополі є така бібліотека, в якій тобі завжди готові дати пораду, допомогти розвиватися та вдосконалювати свої вміння. В бібліотеці відбувалися зустрічі з психологами. Ми грали різні рольові ігри, спілкувалися. Тепер і нам між собою в нашій багатодітній сім’ї, де всі ми різні та індивідуальні, легше владнати непорозуміння, ми знаходимо скоріше вирішення наших проблем після занять.
Я люблю цю бібліотеку, де працюють хороші люди, які з відповідальністю і з любов’ю ставляться до своєї роботи. Тому для мене і моєї сім’ї ця бібліотека є захоплюючим і цікавим місцем, де ми проводимо багато часу. 

В Тернопольскую областную библиотеку для детей я, Гаврон Инна пришла, когда мне было 6 лет. С тех пор я, четверо моих сестер и брат являются активными пользователями этой библиотеки. Две мои сестрички, Ульяна и Марьяна, часто берут различные книги как по школьной программе, так и для досуга. В библиотеке регулярно пополняется фонд новыми произведениями современных авторов. Также мы принимаем активное участие в массовых мероприятиях. Интересными и полезными для нас были мероприятия, которые проходили в рамках проекта «Посмотри в будущее».   
Недавно мои сестры Ульяна и Марьяна стали участниками правовой игры «Права ребенка: как я их понимаю». В ходе игры они повторили и изучили новые права и обязанности, которыми могут пользоваться. Я же в свою очередь была участницей видеоконференции «Права человека в современном мире». В результате все присутствующие пришли к общему мнению, что все права человека одинаково важны и отстаивать их нужно как на государственном, так и на общественном уровне.
Это очень хорошо, что у нас в Тернополе есть такая библиотека, в которой тебе всегда готовы дать совет, помочь развиваться и совершенствовать свои умения. В библиотеке проходили встречи с психологами. Мы играли различные ролевые игры, общались. Теперь и нам между собой в нашей многодетной семье, где все мы очень разные и индивидуальные, легче справиться с недоразумениями, мы скорее находим решения наших проблем после таких занятий.
Я люблю эту библиотеку, где работают хорошие люди, которые с ответственностью и любовью относятся к своим обязанностям. Поэтому для меня и моей семьи эта библиотека является увлекательным и интересным местом, где мы проводим много времени.


Олександра Олексіївна23 січня 2017 р. о 15:32

Правова освіта серед учнівської молоді є доволі необхідною. Дуже добре, що ТОДБ завжди підтримує це. Проведення просвітницького заходу за тематикою прав людини в режимі відеоконференції є певним технічним плюсом, коли одночасно у заході мали можливість прийняти не тільки діти з м. Тернополя, але і з районів області. Захід був феєричним. Можливо трішечки мало місця було для усіх бажаючих, але усім сподобалось. Зокрема, своїми враженнями дітки ділились як журналістам телебачення, радіо, так і друкованих ЗМІ...

Правовое образование среди детей и подростков очень необходимо. Хорошо, что Тернопольская областная библиотека для детей всегда поддерживает это направление. Проведение просветительских мероприятий по тематике прав человека в режиме видеоконференции является определенным техническим плюсом, когда одновременно в мероприятии могли принять участие не только дети из г. Тернополя, но и районов области. Мероприятие было феерическим. Возможно, мало места было для всех желающих, но всем понравилось. В частности, своими впечатлениями дети делились как с журналистами телевидения, радио, так и печатных СМИ.


Просвітницькі заходи спільно з ТОБД проводимо поспіль вже декілька років. Надзвичайно приємно бути поруч з працівниками бібліотеки, які вміло організовують заходи, оформляють їх, супроводжують мобільними виставками літератури тощо. Вміло підібрана тематика призводить до жвавих обговорень серед учнів, які по закінчені заходу не розбігаються, а підходять в індивідуальному порядку із запитаннями для продовження дискусії. І все це завдячуючи професіоналізму бібліотекарів, які задають тон під час заходів. Дякую щиро усім за спільну роботу, яка є корисною для підростаючого покоління.

Просветительские мероприятия совместно с Тернопольской областной библиотекой для детей проводим уже несколько лет. Очень приятно быть рядом с работниками библиотеки, которые умело организуют мероприятия, оформляют их, сопровождают мобильными выставками литературы и тому подобное. Умело подобранная тематика приводит к оживленным обсуждениям среди учащихся, по окончании мероприятия участники не разбегаются, а подходят в индивидуальном порядке с вопросами для продолжения дискуссии. И все это благодаря профессионализму библиотекарей, которые задают тон во время мероприятий. Спасибо искренне всем за совместную работу, которая является полезной для подрастающего поколения.

З учнями гімназії ми вже зустрічаємося не вперше, адже були у них кілька разів з тематикою прав людини. Вони дуже активні, обговорюють, малюють, запитують, цікавляться, слухають. Сьогодні ми говоримо про те, що торгівля людьми є дуже актуальною і її факти постійно збільшуються, тому людям необхідно знати про певні моменти, знати поради. Як ми кажемо: мрій обережно, щоб шукаючи кращого життя за кордоном, не потрапити у пастку з торгівлі людьми.
Дякую ТОБД за запрошення на захід. Було приємне, цікаве і таке необхідне для дітей спілкування.

С учениками гимназии мы встречаемся уже не первый раз, ведь были у них несколько раз с тематикой прав человека. Они очень активны, обсуждают, рисуют, спрашивают, интересуются, слушают. Сегодня мы говорим о том, что торговля людьми является очень актуальной и ее число постоянно растет, поэтому людям необходимо знать об определенных моментах, получить советы. Как говориться: мечтайте осторожно, чтобы поиск лучшей жизни за границей, не привел в ловушку торговцев людьми.
Спасибо ТОБД за приглашение на мероприятие. Это было приятное, интересное и необходимое для детей общение.

Чудове свято для дітей підготували у ТОБД. Відчувається не тільки святковий, піднесений настрій у дітей, а й у дорослих. Хочеться взлетіти на тих хмаринках радощів разом із дітками. Насправді усе продумано до дрібниць, зокрема поєднання виставки, концерту, конкурсів надихає на нові звершення у цьому закладі. Завжди хочеться повернутися сюди. Дякую, колеги, за приємну атмосферу свята.

   В Тернопольскую областную библиотеку для детей я, Гаврон Инна пришла, когда мне было 6 лет. С тех пор я, четверо моих сестер и брат являются активными пользователями этой библиотеки. Две мои сестрички, Ульяна и Марьяна, часто берут различные книги как по школьной программе, так и для досуга. В библиотеке регулярно пополняется фонд новыми произведениями современных авторов. Также мы принимаем активное участие в массовых мероприятиях. Интересными и полезными для нас были мероприятия, которые проходили в рамках проекта «Посмотри в будущее».
Хочу написати слова вдячності за казкову атмосферу у бібліотеці, яку створили її працівники не тільки для дітей, а й для батьків... Проект "Поглянь у майбутнє" дає можливість батькам по іншому подивитись на виховання дітей, поспілкуватись із спеціалістами в галузі психології, обговорити з батьками насущні проблеми сьогодення у дитячій психології, а також, просто, приємно провести час.

Дякуємо за прекрасні та продуктивні психологічні семінари та тренінги!

   Хочу написать слова благодарности за сказочную атмосферу в библиотеке, созданную ее работниками не только для детей, но и для родителей. Проект "Посмотри в будущее" дает возможность родителям по-другому посмотреть на воспитание детей, пообщаться со специалистами в области психологии, обсудить с родителями насущные проблемы детской психологии, а также просто приятно провести время.
Спасибо за прекрасные и содержательные психологические семинары и тренинги!


Хочемо висловити Вам свої щирі слова подяки. З моменту старту гуртка Code club в Тернополі, де волонтери - ІТ-фахівці безкоштовно навчають дітей програмуванню, приміщення Тернопільської обласної дитячої бібліотеки стало тим місцем, куди діти із задоволенням щонеділі поспішають за новими знаннями. Адже тут завжди панує невимушена, приємна атмосфера, куди хочеться завжди повертатися. Дякуємо Вам за Ваш вклад в майбутнє ІТ-галузі нашої держави.

   Хотим выразить Вам свои искренние слова благодарности. С момента старта кружка Code club в Тернополе, где волонтеры - ИТ-специалисты бесплатно обучают детей программированию, помещение Тернопольской областной детской библиотеки стало тем местом, куда дети с удовольствием каждое воскресенье спешат за новыми знаниями. Ведь здесь всегда царит непринужденная, приятная атмосфера, куда хочется всегда возвращаться. Спасибо Вам за Ваш вклад в будущее ИТ-отрасли нашей страны. 

Немає коментарів:

Дописати коментар