понеділок, 24 лютого 2014 р.

Заняття на тему: «Редагування фотографій за допомогою он-лайн сервісу PicMonkey»


  23 лютого в інтернет-клубі відбулося заняття «Редагування фотографій за допомогою он-лайн сервісу PicMonkey», на якому діти більш детально дізнались про он-лайн сервіси для редагування фото, зокрема PicMonkey.
Багато хто скаже: «Навіщо нам якийсь он-лайн редактор? У нас же є Photoshop!» Але деякі з них знають скільки коштує ліцензія Photoshop. Однак, завдяки інтернету, величезне число людей отримало можливість користуватися цим найпотужнішим графічним інструментом, хоча й далеко не завжди легально. Але чи так потрібен нам Photoshop?
Давайте подивимося для чого його найчастіше використовують:
·        кадрування (обрізка);
·        виставлення горизонту;
·        позбавлення від «червоних очей»;
·        застосування модного ефекту - ломо, сепія, Ч / Б і т.д.;
·        ручна корекція експозиції, кольору, контрасту.
Чи справді для виконання цих операцій необхідний такий, м'яко кажучи, не найпростіший в освоєнні редактор як Photoshop? Щоб зрозуміти це, давайте спробуємо он-лайн редактор фотографій, який називається – PicMonkey www.picmonkey.com
На даному занятті діти завантажували власні фотографії і навчились як швидко і легко редагувати бажані світлини за допомогою он-лайн редактора, який володіє великим набором інструментів. Крім простих інструментів на подобу кадрування і повороту або стандартних ефектів на зразок «ломо» є і більш складні. Наприклад, інструменти для пост-макіяжу: корекція тону шкіри, зморшок, корекція блиску шкіри. Всі інструменти розбиті на групи, що дозволяє швидко знайти бажану опцію. Вони забезпечені добре підібраними пояснювальними картинками і навіть не зовсім розуміючи як перекласти назву інструмента, можна здогадатися, як він діє.
Діти із захопленням редагували фото і у майбутньому плануємо провести додаткові заняття по обробці фотографій і більш поглиблено вивчити даний редактор.


Приклади робіт:

Немає коментарів:

Дописати коментар