понеділок, 26 травня 2014 р.

Віртуальна мандрівка «Подорож до країни Інтерляндії»


Життя сучасної людини перенасичене інформацією, що атакує нас звідусіль. З екрана телевізора, монітора комп`ютера, банерів, білбордів на нас щоденно виливаються цілі потоки повідомлень. У цьому інформаційному морі іноді важко зорієнтуватись і віднайти потрібні та корисні відомості дорослій людині. А що вже казати про дітей, які довірливо ставляться до усього, що відбувається довкола?

Почуватися «своїм» у інформаційному просторі навчали юних читачів на занятті із цікавою назвою «Подорож до країни Інтерляндії», яке відбулося 25 травня в інтернет-центрі бібліотеки. Під час заходу, діти мали змогу відвідати різноманітні сайти, багаті на цікаву та корисну інформацію. Працівники бібліотеки «познайомили» усіх присутніх із сайтом www.odb.te.ua, який відображає роботу книгозбірні, а також звернули їхню увагу на такі розділи, як: «Книгоманія» (рубрика «Нові надходження»), «Мій рідний край» (рубрика «Походження назв вулиць»). 
Школярі також дізнались про електронні послуги, які є доступними для усіх користувачів, а саме: віртуальна довідка «Запитай у бібліографа», «Продовження книг онлайн». Найбільше зацікавили школярів зразки відеоматеріалів, створених бібліотекарями. Подорож до країни «Інтерляндії» стала корисним уроком для юних читачів, шукачів інформації, які мандруючи інтернетом, чудово провели час дозвілля.

Немає коментарів:

Дописати коментар